INTERPRETI / TANEČNÍCI

Do projektu je možné se přihlásit prostřednictvím elektronického formuláře, ke kterému je nutné přiložit následující přílohy:

 • CV
 • Foto celé postavy
 • Odkaz na své taneční videoukázky (ukázka minimálně 2 různých tanečních stylů dle tvého výběru v celkové délce max 3 min)

Přihlášky včetně veškerých příloh zasílejte nejpozději do 30. 4. 2019

Cena za účast v kompletním projektu (červenec + září) 3400,- Kč, je splatná po úspěšném absolvování prvního kola výběrového řízení (prostřednictvím online přihlášek). Detaily k platbě Vám budou zaslány spolu s potvrzením přijetí.

CHOREOGRAFOVÉ

Do projektu je možné se přihlásit prostřednictvím elektronického formuláře, ke kterému je nutné přiložit následující přílohy:

 • CV
 • Odkaz na minimálně 2 videoukázky své předchozí práce (ukázka může být natočena na sále)
 • Ideový záměr choreografie (příp. krátká ukázka choreografie)
 • Návrh zpracování choreografie (obsazení, délka, časová dotace zkoušek, technická náročnost, atd..)

Registrační poplatek je 300,- Kč / za přihlášku. Částku zasílejte prosím na účet číslo: 2401506132/2010 (IBAN: CZ0420100000002401506132, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX), do poznámky napište “Summer LAB – registrace + své celé jméno”. Bez obdrženého poplatku nebude přihláška považována za platnou a nebude předána do výběrového řízení.

Přihlášky včetně životopisu a popisu projektu zasílejte nejpozději do 30. 4. 2019.

V případě, že chcete odeslat přílohy větší než povolené maximum, zešlete přihlášku prostřednictvím emailu na adresu: info@contemporarytheatre.cz.

Prosíme o vyplnění všech požadovaných položek – viz formulář, jinak nebude možné přihlášku evidovat.
Děkujeme!

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

V přípravné fázi projektu budou dramaturgickou radou na základě zaslaných prací, ideového návrhu a popisu zpracování vybráni 3 choreografové.

Dalším krokem bude výběr až 30 tanečníků na základě zaslaných videoukázek tanečního projevu.

Poslední částí výběrového řízení v rámci podzimní části projektu bude vyhodnocení výsledků prezentovaných choreografií v závěrečném představení. Dramaturgická rada vybere jednoho tvůrce, který ukáže největší potenciál a dále bude podpořen při nastudování celovečerního díla.

PRAVIDLA PROGRAMU

Vedení projektu spolupracuje na metodice, výběru interpretů a choreografů, dramaturgii a produkci projektu s nejlepšími profesionály z daných oborů. Jejich rozhodnutí jsou tedy nevratná a není možné se proti nim odvolat.
Vedení projektu si vyhrazuje právo, v případě nedostatečné umělecké hodnoty prezentovaných choreografií nepodpořit v další aktivitě žádného z choreografů.

Pro všechny účastníky projektu (choreografové i interpreti) je povinná účast na všech lekcích a zkouškách včetně večerních seminářů v průběhu celého programu (červenec + září) – v případě jakékoliv absence bude účastník z programu vyloučen.

Vzhledem k exklusivitě a omezenému počtu účastníků je v případě zrušení účasti nutné zaplatit storno poplatek, a to následovně:

 • 1 měsíc – 2 týdny před začátkem programu: 20% z částky (680,-)
 • 2 týdny – týden před začátkem programu: 50%z částky (1700,-)
 • týden – den nástupu: 100% z částky (3400,-)
 • v případě nezrušení účasti, ale nedostavení se k registraci účastníků je storno poplatek: 100% z částky (3400,-)