ConLaboranti jsou lidé, kteří se nadchli pro založení a fungování nové taneční platformy ConTeátr a šli do toho s námi… a my jim za to děkujeme!

Iniciátoři

MgA. VENDULA POZNAROVÁ

Choreografka
Zakladatelka Contemporary, prostor pro tanec
Zakladatelka Contemporary Theatre

Její interpretační minulost vychází z prostředí společenských tanců. Je vicemistr ČR v latinsko-amerických tancích, mistr světa v latinsko – amerických formacích a čtvrtá v latinsko – amerických tancích z mistrovství světa ve Stavangeru.

Aktuální choreografická tvorba je spojena se současným tancem. V roce 2015 ukončila magisterský program oboru choreografie na taneční fakultě HAMU u Jana Kodeta a Mirky Eliášové.

V roce 1999 založila a vedla dětské taneční studio Hot Shenose a v roce 2010 otevřela a od té doby řídí renomované taneční zázemí na náměstí Míru v Praze Contemporary – prostor pro tanec.

Ing. KATEŘINA PEKOVÁ

Projektová manažerka
Produkční manažerka
Jednatelka Art 4 People
Zakladatelka Contemporary Theatre

Kateřina vystudovala konzervatoř Taneční centrum Praha, kde byla členkou souboru Baby Balet Praha a později Balet Praha Junior. Již během studií se začala věnovat produkci, marketingu a fundraisingu v agentuře Mezinárodní centrum tance.

Po ukončení taneční kariéry absolvovala Vysokou školu obchodní v Praze, kde získala široké spektrum znalostí především z ekonomických a manažerských oborů. V rámci studia se účastnila množství kurzů, konferencí a studentských soutěží, mimo jiné i v úzké spolupráci s agenturou CzechTourismV letech 2012-2014 zastávala na konzervatoři Taneční centrum Praha pozici produkční se specializací na fundraising a zahraniční styky.

Po pobytu v Austrálii nastoupila na pozici produkční manažerky Pražského komorního baletu, kde působila až do konce sezony 2015/2016. Již od roku 2012 je jednatelkou kreativní a eventové agentury Art 4 People.