Contemporary Theatre je neziskovou organizací, která svými aktivitami podporuje rozvoj a prezentaci tanečního umění v ČR. Rádi byste stáli u zrodu nově vznikající platformy? Nebo Vás oslovil některý z přIpravových projektů?

Připojte se k nám! Vaše podpora nám pomůže v rozvoji aktivit a dalších projektů  a Vaší spolupráce si budeme velmi vážit.

Způsobů, jak nám pomoci je celá řada:

DÁRCI

Zajímá Vás náš pilotní projekt Summer LAB nebo chcete dlouhodobě podporovat činnost celé platformy Contemporary Theatre? Finanční dary nám pomůžou v realizaci zajímavých nápadů, projektů a podpoří nadějné umělce. Můžete věnovat jednorázovou finanční částku nebo pravidelně přispívat na činnost naší platformy.

Rádi s Vámi dohodneme partnerství na míru pro Vaši společnost, tak aby jste i Vy z tohoto skutku měli kromě dobrého pocitu i přidanou hodnotu. Podpořit nás mohou ale i samostatné fyzické osoby – mecenáši.

Všechny dary platformě si můžete odečíst ve dané částce ze základu daně.

DOBROVOLNÍCI & ODBORNÍCI

Rádi byste se stali součástí platformy a čerpali zkušenosti z organizace nově připravovaných projektů, představení či workshopů? Nebo máte naopak znalosti z jiných oborů, které by mohli pomoci v rozvoji platformy, např.: právo, finance, marketing, fundraising?

Velký přínosem pro nás bude pomoc i na bázi ne-finanční podpory, ve formě  asistence při organizaci, distribuci propagačních materiálů, administrativní pomoci, či mentoringu nebo poskytnutí služeb z ostatních profesních oborů.

A co Vám na oplátku můžeme nabídnout?

Vaše spolupráce umožní realizaci akcí, ze kterých i Vy můžete mít užitek:

  • uvedení Vašeho jména / jména společnosti mezi partnery na našich webových stránkách a webových stránkách spolupracujících subjektů Contemporary, prostor pro tanec a Art 4 People
  • poděkování a prezentace Vaší činnosti na sociálních sítích naší platformy a spolupracujících subjektů Contemporary, prostor pro tanec a Art 4 People
  • video prezentace medailonku Vaší společnosti ve studiu Contemporary, prostor pro tanec
  • propagace Vašeho jména / jména společnosti v rámci prezentace naší platformy (foto, video, PR, plakátové kampaně,…)
  • volné a zvýhodněné vstupenky na naše akce

Chcete podpořit platformu Contemporary Theatre nebo získat více informací? Neváhejte a stáhněte si oficiální nabídku pro partnery, nebo nám napište.